teknoloji haberleri

Atromix , 2021’de satış adetinde rekor tazeleyecek

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, dijital ortamda düzenlediği toplantılarla iş ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmeye ve onları bilgilendirmeye devam ediyor. DemirDöküm’ün, Türkiye’nin dört bir yanından, 400’e yakın yetkili satıcı ve satış noktasının katılımıyla gerçekleştirdiği dijital toplantının teması “Dahası Atromix” oldu. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Teknik Eğitim Müdürü Ali Onur ve Pazarlama Ürün Müdürü Eren Çiçekçiler, yüksek kalitesi ve performansıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen kombi modellerinden biri olan olan Atromix’in teknik avantajlarını ve ürün kapsamında gelecek dönemde hayata geçirilecek kampanyanın detaylarını iş ortaklarıyla paylaştı.

Atromix ile Türkiye’nin dört bir yanında yüksek müşteri memnuniyeti

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Atan, 2021 yılının ilk çeyreğini başarılı rakamlarla tamamladıklarını belirterek Atromix özelinde paylaşımlarda bulundu. DemirDöküm yoğuşmalı kombi ailesindeki Atromix’in devreye alınmasından bu yana ürün özelinde birçok bölgede yüksek memnuniyet başarısı elde ettiğinin altını çizen Atan, “Bu yıl ‘Dahası Atromix’ diyoruz. Yüksek performansıyla öne çıkan ürünümüz özelinde hayata geçireceğimiz kampanyalarla farkımızı bir kez daha ortaya koymayı hedefliyoruz. Her zaman olduğu gibi hızlı ve enerjik bir şekilde çalışmalarımıza devam edip bu yılı da hep birlikte başarıyla tamamlayacağımıza inancımız tam” dedi.

“Atromix ile Pazar payımızı artırmaya devam edeceğiz”

Konuşmasında kombi pazarına ve Atromix’in içinde bulunduğu segmentteki ürün grubuna yönelik değerlendirmelerini paylaşan Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, “Kalitesi ve teknik donanımıyla tüketicilerin tüm beklentilerini karşılayan Atromix, satışa sunulduğu günden bu yana kolay kullanımının yanı sıra kompakt tasarımıyla ön plana çıktı, 20 kW kapasite seçeneğiyle rakiplerinden ayrıştı. Yüksek performans sunmasına olanak sağlayan teknik avantajlarıyla Atromix’i pazar payımızı artıracak en önemli ürünlerimizden biri olarak görüyoruz. Kombi sezonunun başlangıcından bu yana ürün özelinde gerçekleşen satışlarımızdaki artış da bu vizyonumuzu destekler nitelikte. Bu nedenle ‘Dahası Atromix’ diyoruz ve bu yılın Atromix ürünümüzün kendi satış rekorunu kıracağı bir yıl olacağını şimdiden iş ortaklarımıza müjdelemek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu