teknoloji haberleri

Bang and Olufsen, Bircom güvencesiyle Türkiye’de

Yaklaşık bir asırdır kaliteli, gerçek sese ve karakteristik lüks tasarıma önem verenlere kusursuz bir ses deneyimi yaşatan Bang and Olufsen, Türkiye’de artık Bircom tarafından temsil edilecek. 

Sıra dışı tasarımları ve yüksek ses kalitesi sunan modelleriyle, tüm lüks ve ses teknolojisi tutkunlarının tercihi olan dünyaca ünlü lüks ses sistemleri markası Bang and Olufsen’in distribütörlüğünü üstlenen Bircom, lüks tanımını adeta yeniden yaratan markanın ürünlerini Türkiye pazarına sunmaya hazır. 

Mükemmel ses deneyimini, zamansız tasarımları ve rakipsiz el işçiliğiyle birleştiren Bang and Olufsen, karakteristik ürünleriyle lüks tüketici elektroniğinde dünyanın önde gelen markaları arasında yer almayı sürdürüyor.

Bircom, Bang and Olufsen’i Türkiye’de olması gerektiği noktaya taşıyacak

İş birliğini değerlendiren Bircom CEO’su Can İlkhan, “Zamansız tasarımlar ve benzersiz işçiliğe sahip karakteristik ürünleriyle lüks tanımını yeniden yaratan ‘Bang and Olufsen Çizgisini’ ülkemizde sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bircom olarak faaliyet alanımızdaki tecrübemizle Bang and Olufsen’i Türkiye’de olması gerektiği noktaya taşıyacağımıza olan inancımız tam. İş birliği kapsamında; önümüzdeki dönemde açacağımız Bang and Olufsen mağazaları ile markanın ürünlerinin en iyi şekilde deneyimlenmesini sağlayacağız” dedi. 

Bircom’la gerçekleştirdikleri distribütörlük anlaşmasından Bang and Olufsen olarak mutluluk duyduklarını belirten Bang and Olufsen Gelişmekte Olan Pazarlar Direktörü Flemming Gyldenhammer, “Bircom, lüks tüketici elektroniği ve ses endüstrisi alanında oldukça tecrübeli bir firma ve önümüzdeki dönemde Bang and Olufsen stratejisinin önemli bir parçası olarak markamızın Türkiye’deki varlığını güçlendirecek bir deneyime sahip.  Bircom’un Türkiye’deki faaliyetleriyle markamıza güç katacağını biliyoruz” diyor.

Gyldenhammer, “Bircom ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle, lokal perakende ağımızı genişletirken Türkiye pazarındaki ‘Bang and Olufsen Çizgisini’ de güçlendireceğiz. Bircom’un sahip olduğu profesyonel ve deneyimli ekibiyle önümüzdeki dönemde Bang and Olufsen’i Türkiye’de olması gerektiği noktaya taşıyacağına inanıyoruz” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Bang and Olufsen’in tüm ürün gamı satışa sunuluyor

Bang and Olufsen’in öne çıkan kulaklarından olan Beoplay E8 3.0, 35 saate kadar geliştirilmiş pil ömrü, QI sertifikalı kablosuz şarj çantası ve Bluetooth 5.1 bağlantısı ile kablosuz, özgür bir müzik dinleme deneyimi sunarken, Beoplay Charging Pad uyumlu teknolojisiyle de hızlı şarj imkanı sunuyor. 

Markanın hoparlör ürün gamındaki önde gelen diğer ürünü ise yüksek kalitedeki ses teknolojisini özelleştirilebilir tasarımıyla birleştiren Beoplay A9, sıra dışı tasarımıyla tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Ses ve müzikten ilham alan tasarımıyla öne çıkan A9, Chromecast ve Airplay uyumlu teknolojisiyle yüksek kalitedeki ses deneyimini evinize taşımaya hazır. 

En son ses teknolojisini kusursuz tasarımıyla buluşturan Dolby Atmos destekli BeoSound Stage soundbar ise ayrıca bir subwoofer ihtiyacına duymayan güçlü ses sahnesiyle TV izleme keyfini bambaşka bir boyuta taşıyor. BeoSound Stage, güçlü surround ses teknolojisi ve İskandinav sadeliğindeki tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu