teknoloji haberleri

E-GÜVEN Akademi dijitale taşındı

2015 yılında kurulan E-GÜVEN Akademi, ülkemizin gelişimine katkı sağlayan, maliyetleri azaltıp zamandan kazandıran ve çevre dostu çözümler üreten e-dönüşümü daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. E-dönüşüm alanındaki farkındalığı artıran E-GÜVEN Akademi, özellikle e-dönüşüm alanında faaliyet gösteren şirketlerde çalışmak isteyen öğrencilere, e-dönüşüm öğelerini sistemlerine entegre etmek isteyen profesyonellere, kamu ve özel şirket çalışanlarına, e-dönüşüm uygulama ve stratejileri hakkında bilgi edinmek isteyen kişi ve kurumlara katkı sağlıyor.

E-imzanın dijital dönüşümdeki yeri konuşulacak

E-GÜVEN Akademi’de öğrencilerin, sektör profesyonellerinin, kamu ve özel sektör çalışanlarının ücretsiz şekilde katılıp dinleyebileceği, sorular sorabileceği online bir söyleşi programı ile dijitalleşmenin hayatımızdaki yeri tartışılacak. Dijital dönüşüm ve dijital iş süreçlerinin uzmanlarca ele alınacağı, bu alanda meydana gelen önemli gelişmelerin aktarılacağı webinarın teması, pandemide zirve yapan dijitalleşmenin iş süreçlerindeki yeri. Ayrıca e-imzanın dijital dönüşümdeki yeri, işletmelere ve vatandaşa sağladığı faydalar, kullanım alanları ve uzaktan çalışma süreçlerine katkıları ele alınacak.

Pandemide zirve yapan dijitalleşme tartışılacak

2015’ten günümüze üniversitelerle sertifika programı düzenleyip üniversite-özel sektör dayanışmasının örneklerini veren E-GÜVEN Akademi, dijital ortamda yapacağı ilk etkinliğini, dijital dönüşüm, eğitim ve inovasyon platformu Akademi 4.0 ile birlikte gerçekleştiriyor.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu