teknoloji haberleri

LG CeilingFan ile doğal serinlik rahat uyku

Kayıp uyudukları ortamın her zaman serin olmasını isteyenler, bebeklerinin vakit geçirdiği odanın doğal bir şekilde serinlemesini isteyenler LG CeilingFan’ı seçiyor. Güçlü motoru sayesinde doğal serin havayı geniş bir alana yayabilen LG CeilingFan, ThinQ uygulaması sayesinde uzaktan da yönetilebiliyor.

Yaz ayları yaklaşmaya, sıcak havalar kendini hissettirmeye başladıkça, serinlemek için en uygun arayanların sayısı da artıyor. Birlikte Aç, serinlemek için mükemmel çözüm olan LG Klimaların havayı tüm eve yaymanın yanı sıra, tek başına daha doğal bir serinlik sağlanabilir LG TavanFan, bu arayışın en uygun yanıtı geliyor. Yedi uyudukları odanın tüm gece boyunca doğal bir uykuda serinletilmesini isteyenler dünyanın kalanına sahip ilk tavan vantilatörü olan LG Ceiling Fan’ı tercih ediyor. LG CeilingFan, “Uyku Modu” ndayken otomatik olarak ayarlayarak hızı üşümesine izin vermeden, serin bir durumda, iyi bir uykuya yardımcı oluyor. Mükemmel bir hava akışı akışı sayesinde TavanFan,

Bebekli Evler İçin İdeal Çözüm

Yumuşak ve ormanlardan gelircesine bir his bırakan serinliği sağlayan LG CeilingFan bebekli evlerin ihtiyacını tam olarak karşılıyor. Bebeğin bulunduğu odayı doğal bir şekilde serinletmek isteyenler, sıcak yaz aylarında bebeklerinin daha serin bir ortamda uyum isteyenler LG CeilinFan’ı tercih ediyor.

Sağladığı doğal serinlikle ekstra konfor LG TavanFan, sağlamlığı ve son derece sessiz çalışmasıyla dikkat çekiyor. LG CeilingFan, en düşük modda 26 desibel, en yüksek hızda 49 desibel ile rahatsız etmeden sessizce çalışıyor.

Uzaktan Kontrol Edilebiliyor

LG ThinQ sayesinde uzaktan kumanda edilebilen LG CeilingFan, mobil cihaz uygulaması ile tek bir dokunuşla onun yerden kontrol edilebiliyor. Sağladığı konfor ve serinliğin yanı sıra kaliteli tasarımı ile mekanlara şıklık çıkıyor.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu