Oyun

On yüzüğe karşı, Shang-Chi ve On Yüzüğün Efsanesi güncelleme ile savun

Netmarble’ın popüler mobil oyunu MARVEL Future Fight’ın son güncellemesi, bugün Marvel Studios’un Shang-Chi ve ve On Yüzüğün Efsanesi karakterlerini ve kostümlerini oyuncularla buluşturuyor. Yeni karakterlere ve kostümlere ek olarak, filmin yakında vizyona girmesini kutlamak için oyuna tamamen yeni içerik eklendi.

Filmden ilham alan iki yeni karakter – Wenwu ve Katy – artık oyuncuların MARVEL Future Fight’ta ve ayrıca Marvel Studios’un Shang-Chi ve Legend of the Ten Rings for Shang-Chi’den ilham alan yeni bir üniformada toplanmaları için hazır. Ayrıca Aero, Wave ve Sword Master için geliştirilmiş Klasik kostümler de toplanabilir. Son olarak, Shang-Chi artık Kategori-3’e yükseltilebilirken, Wenwu ve Katy için Potansiyel Fark et özelliği artık kullanılabilir durumda. Aero, Wave ve Sword Master’ın Potansiyel Yükselt özelliğinin kilidi de açıldı.

MARVEL Future Fight’a gelen yeni içerik, oyuncuların çeşitli boyutlarda meydana gelen anormallikleri çözdüğü Zaman Akışı Hayatta Kalma modunu da içeriyor. Oyuncular, Süper Kahramanlarınızı stratejik olarak kullanarak, rastgele oluşturulmuş haritalarla çeşitli savaşlarda başarılı bir şekilde gezinebilirler. Ayrıca Marvel Stüdyoları Shang-Chi ve On Yüzüğün Efsanesi temalı yeni bir Efsanevi Savaş eklendi. Oyuncular, yeni filmden Süper Kahramanlar ve arka planlar içeren üç bölümü fethetmeyi dört gözle bekleyebilirler.

MARVEL Future Fight geçtiğimiz günlerde dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncuyla altıncı yılını kutladı. Oyun şu anda dünya çapında App Store® ve Google Play™.’de mevcuttur.

Daha fazla bilgi için websitesini ziyaret edin: http://marvelfuturefight.netmarble.com.

Tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

  • V740 Tanıtım Videosu https://youtu.be/sH1veKLZFLY
  • Shang-Chi ve On Yüzüğün Efsanesi Fragman: https://youtu.be/8ZspBwSKYIA

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corporation, harika mobil oyun deneyimleri sunarak dünyadaki her yaştan izleyiciyi eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak dünya çapında en iyi mobil geliştirici ve yayıncılar arasında yer almaktadır. 6.000’den fazla çalışanı ile “Netmarble, Lineage 2: Revolution”, “Blade & Soul Revolution”, “MARVEL Future Fight”, “BTS WORLD”, “Paramanya” ve “Seven Knights” gibi en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretmekte ve bunlarla ilgili hizmet vermektedir. Çok oyunculu ücretsiz oyunlar konusunda en iyi mobil oyun geliştiricisi olan Kabam’a, önde gelen gündelik sosyal oyun geliştiricisi Jam City’ye ve müzik yapımcısı, sanatçı ajansı HYBE (eski adıyla Big Hit Entertainment)’ye en büyük hissedar olan Netmarble, Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük internet şirketi Tencent Holdings ve önde gelen bir MMORPG şirketi olan NCsoft ile stratejik bir ortaklığa sahiptir. http://company.netmarble.com adresinde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Marvel Entertainment Hakkında

Marvel Entertainment LLC, tamamı 80 yıllık geçmişinde 8.000 karakterden fazlasını üretmiş, dünyanın önde gelen karakter bazlı eğlence şirketi Walt Disney Şirketi’ne aittir. Marvel karakter haklarını eğlence, lisanslama, yayıncılık, oyunlar ve dijital medya üzerinden kullanır.

Daha fazla bilgi için marvel.com adresini ziyaret edin. © 2021 MARVEL

App Store, Apple Şirketi’nin ABD ve diğer ülkelerdeki bir markasıdır. App Store, Apple Şiketi’ne ait bir hizmettir. Google Play, Google Şirketi’nin bir markasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu