teknoloji haberleri

PUBG MOBILE, Julien Fournié iş birliğini duyurdu

Julien Fournié, özellikle Haute Couture konusundaki çalışmalarıyla tanınan, özgünlük, otantiklik, yaratıcılık, inovasyon ve geleneksel işçiliğe odaklanan bir moda disiplinine sahip, Fransız tasarımcıdır. Giymeye hazır hızlı modanın modern trendlerinden kaçınan modacı, Fransız modasının sıra dışı güzelliğini yansıtan benzersiz parçalar oluşturuyor. Üst seviye lüksün bir simgesi olan ve Fransa’da kanunla korunan “Haute Couture” terimi, resmi olarak sadece 15 marka tarafından kullanılabiliyor ve Julien Fournié de bunlardan biri. Bu yenilikçi yaratıcılık, Julien Fournié’nin PUBG MOBILE için mükemmel bir ortaklık olmasını sağlıyor.

Paris Moda Haftası kapsamında 6 Temmuz günü yayınlanan “FIRST SQUAD” online filmiyle birlikte Julien Fournié, Sonbahar/Kış 2021/2022 kreasyonunu tanıttı. Süper kahramanlar ve yeni teknolojilere karşı duyduğu hayranlıkla yeteneklerini birleştiren modacı, kreasyonunun çoğunda video oyun estetiklerinden esinleniyor. “FIRST SQUAD”’ın sonunda ise Fournié, PUBG MOBILE ile olan iş birliğini, iki ikonik markanın yan yana durduğu bir görselle duyurmuş oldu. Oyuncuların kendilerini ifade etmelerine odaklanan bir oyun olan PUBG MOBILE, Julien Fournié’nin moda ve oyunları son teknolojiyle bir araya getirmesinde önemli bir ilham kaynağı oldu. 

Fournié konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “PUBG MOBILE ile çalışmak benim için bir rüyanın gerçekleşmesi anlamına geliyor. Sadece gezegendeki lider mobil oyunlar arasında yer alması değil, beş kıtadan milyonlarca oyuncunun başka bir boyutu birlikte keşfetmeleri, zorluklarla birlikte karşılaşıp, birlikte gelişmeleri de benim için önemliydi. Haute Couture ile PUBG MOBILE’ın ortak noktası da bu: hayallerinizi keşfetmek için sizi cesaretlendiriyor ve “Efsanenizi” bbulmanız için bunlardan öğrenmenizi mümkün kılıyor. Oyuncuların onlar için ürettiklerimizi görmelerini heyecanla bekliyorum!”dedi.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu